Dokážeme se v dnešní době ještě vůbec soustředit?

Ředění soust / edukativní programy pro školy 6.5.–28.6.2019

ZŘEDĚNÉ DOPOLEDNE

Dokážeme se v dnešní době ještě vůbec soustředit? Nebo nás okolní svět a vlivy rozptylují natolik, že naše hlava již není s to se koncentrovat? Udělejte si čas, zpomalte a přijďte se k nám do GAMPY procvičit v soustředění. Výstava plná zážitků a prožitků vás zklidní od každodenního shonu. Interaktivní výstava vás svým obsahem přirozeně nasměruje tak, že si za celou dobu prohlídky na nic jiného nevzpomenete a ocitnete se v naprostém souznění a soustředění společně s autory a výstavou samotnou.

Máte třídu cca o 25 žácích? Nevadí, vyberte si termín, vyhraďte si jedno dopoledne či odpoledne a přijďte za námi na Příhrádek. Budete potřebovat přibližně 2,5 hodiny času. Do výstavy totiž může vstoupit najednou maximálně 5 osob a prohlídka trvá cca 25 min. A co zbytek kolektivu? Doprovodné aktivity vám dále zprostředkují již tak soustředěný zážitek.

Program pro:

  • 01–10 osob / 60 min.
  • 11–15 osob / 90 min.
  • 16–20 osob / 120 min.
  • 21–25 osob / 150 min.
  • 26–30 osob / 170 min.

SOUSTŘEDĚNÁ HODINA A PŮL

Nemáte tolik času? Nevadí, přijďte stejně! Pokud nemáte tolik času, pokuste si vyhradit alespoň 1,5 hodiny. V edukačním programu se zaměříme na to, jaké to je se soustředit jen na jednu věc, kterou právě děláme či prožíváme. Myslíte při nazouvání bot pouze na samotné nazouvání nebo vám myšlenky létají všude kolem? V dnešním rychlém světě je to obtížné, ale stojí za to si to vyzkoušet.

V případě jakýchkoli nejasností se neváhejte obrátit na: brezinova@gmpardubice.cz nebo na tel.: 608 209 897 

Ředění soust / foto: Nikola Klinger


galerie města pardubic

Příhrádek 5, 53116 Pardubice
T: + 420 730 524 909
E: info@gmpardubice.cz
3D pohled do expozice


otevírací doba:
úterý–neděle 10–18 hodin


VSTUPNÉ ZDARMA

WIFI PŘIPOJENÍ ZDARMA

FOTOGRAFOVÁNÍ POVOLENO


Novinky

Vážení přátelé,
na základně vládního nařízení, vzhledem k situaci ohledně koronaviru je galerie OD 13.3. DO ODVOLÁNÍ PRO VEŘEJNOST UZAVŘENA. O případném alternativním programu, aktuálním provozu a dalších změnách Vás budeme informovat na našich webových stránkách a sociálních sítích. Děkujeme za pochopení. Buďte zdrávi!
Vaše GAMPA


Čeká nás změna. Pracujeme na nových webových stránkách. Už brzy!


Výstavu Být sněný jako vždy doprovodí řada programů. Více informací zde.


Od 1. ledna 2018 přechází Galerie města Pardubic pod novou příspěvkovou organizaci Centrum pro otevřenou kulturu, jejíž zřizovatelem je statutární město Pardubice.


NAŠI PARTNEŘI