Omlouváme se, ale tato stránka je momentálně nedostupná. Je možné, že je dočasně skrytá, nebo je dostupná pouze některým uživatelům.

Dále můžete:


galerie města pardubic

Příhrádek 5, 53116 Pardubice
T: (+420) 777 820 267
E:otevírací doba:
úterý–neděle 10–18 hodin


VSTUPNÉ ZDARMA

WIFI PŘIPOJENÍ ZDARMA

FOTOGRAFOVÁNÍ POVOLENO

VIDEOPROHLÍDKA


Novinky

Kočka u boudy je název výstavy, jíž Vám od 23. listopadu do 24. prosince představíme tvorbu nepřehlédnutelného českého malíře mladší generace Jakuba Špaňhela. Jeho díla charakterizuje expresívní gesto a bravurní malířská technika. Uvidíte velkoformátová plátna z nového autorova cyklu v archetypální kombinaci černých a šedých valérů. Na vernisáž Vás zveme v úterý 22. listopadu v 18 hodin.


Každou středu od 16:30 do 18:00 hodin máte možnost připojit se k výtvarnému kurzu pro dospělou veřejnost, který vede pardubická výtvarnice a scénografka Renata Hans. SEznámíte se základy prostorového modelování v kresbě a budete vědět, jak na perspektivu, zobrazení drapérie i zátiší. Cena lekce je 150,- Kč. Hlaste se lektorce na tel. 776 825 770.


V sobotu 10. prosince odpoledne od 13 do 17 hodin Vás zveme na vánoční blešírek, který se již podruhé koná nejen v prostorách Divadla 29 ale i u nás v Gampě. Přijďte se inspirovat k nákupu originálních rukodělných vánočních dárků a pokochat se knihvazačskými kousky z kvalitního papíru. Vaše děti zveme na dílnu vyřezávaných dřevěných hraček, kterou povede Jan Merhaut. Budete mít navíc příležitost potkat se s designérkou a šperkařkou Kateřinou Jirsovou, která odpoledne uvede svou uměleckou instalaci v komunikačním prostoru. Jste srdečně zváni!na kterém máte u nás na Příhrádku i v D29 příležitost pořídit netradiční a originální vánoční dárky pro své blízké. Přijďte se podívat!


V prosinci na Vás čekají v Gampě vánoční dílny. Vánoční tvoření pro seniory pořádáme v pátek 16. prosince od 10 do 12 hodinv sobotu 17. prosince si k nám od 14 do 16 hodin mohou přijít vytvořit vánoční překvapení děti. Dílny lektoruje galerijní animátorka Nikola Březinová.


Na štědrý den 24. prosince máme jako každý rok otevřeno! Stavte se u nás při Vaší štědrovečerní procházce na zámek. Otevřeno máme od 10 do 15 a od 21 do 24 hodin.


Rok 2017 zahájíme vernisáží 11. ledna v 18 hodin, kdy pro Vás chystáme site specific minimalistickou instalaci Black More White mladých tvůrců Martina Daška, Petry Jackmannové a Jana Zdvořáka. Jejich prostorové objekty ze dřeva, plátna i skla obsadí Sýpku i komunikační prostor. Těšíme se na Vaši návštěvu!

NAŠI PARTNEŘI


   
   

Newsletter

Newsletter