Omlouváme se, ale tato stránka je momentálně nedostupná. Je možné, že je dočasně skrytá, nebo je dostupná pouze některým uživatelům.

Dále můžete:


Galerie města Pardubic

Příhrádek 5, 53116 Pardubice
T: (+420) 777 820 267
E:otevírací doba:
úterý–neděle 10–18 hodin


VSTUPNÉ ZDARMA


Novinky

Milí návštěvníci, přijďte se do čtvrtka 24. dubna podívat do Komunikačního prostoru galerie na výstavu fotografií, představující průřez humanitární a charitativní činností organizace Člověk v tísni. Výstavu jsme pro Vás připravili ve spolupráci s pardubickou pobočkou Europe Direct v rámci Multikulturního týdne.


Vážení návštěvníci, v pátek 25. dubna v 16 hodin Vás srdečně zveme na vernisáž doprovodné výstavy 100 let československých legií 1914-2014, kterou pro Vás přichystáme v Komunikačním prostoru gaelrie. Výstava se koná ve spolupráci s Ing. Oldřichem Vlasákem, místopředsedou Evropského parlamentu. a potrvá do 4. května.


Vážení návštěvníci, srdečně Vás zveme na výstavu Čtrnáct zastavení autorského dua Milana Langra a Jindřicha Maxe Pavlíčka. Výstava potrvá od 13. března do 4. května 2014. K výstavě vydáváme katalog a informační leták s texty renomované historičky umění Martiny Vítkové.


Každou sobotu Vás srdečně zveme na výtvarné workshopy pro děti i dospělé, které vede Mgr. Barbora Myo, lektorka umělecké školy Artschool Pardubice. Lekce probíhají od 10 do 16 hodin a přestávkou na oběd. Bližší informace čtěte vpravo či na www.art-school-pardubice.cz.


Máme pro Vás skvělé NOVINKY z mezinárodního projektu CreArt, na němž statutární město Pardubice jako jediný český účastník aktivně spolupracuje. K účasti na rezidenčním pobytu v Atelierhaus Salzamt v rakouském Linzi, který je dotován stipendiem a zajištěným ateliérem a ubytováním, byli z několika desítek přihlášených umělců letos vybráni dokonce dva zástupci Pardubic! Celkem se v Linzi od jara do podzimu vystřídá osmero tvůrců z celé Evropy. Kateřině Držkové a Janu Zdvořákovi, kteří prošli náročným sítem proto gratulujeme k tomuto úspěchu a držíme jim palce! Máme to potěšení pogratulovat i Šárce Zahálkové, multimediální tvůrkyni a pardubické aktivistce na poli umění ve veřejném prostoru a městského urbanismu, která se angažuje ve sdružení OffCity a Mlýny městu. Šárka byla se svým projektem vybrána italským konceptuálním umělcem Luca Vitone k účasti na jarním workshopu v italském Janově.

NAŠI PARTNEŘINewsletter

Newsletter