Omlouváme se, ale tato stránka je momentálně nedostupná. Je možné, že je dočasně skrytá, nebo je dostupná pouze některým uživatelům.

Dále můžete:


galerie města pardubic

Příhrádek 5, 53116 Pardubice
T: (+420) 777 820 267
E:otevírací doba:
úterý–neděle 10–18 hodin


VSTUPNÉ ZDARMA

WIFI PŘIPOJENÍ ZDARMA

FOTOGRAFOVÁNÍ POVOLENO

VIDEOPROHLÍDKA


Novinky

Vážení návštěvníci, v pátek 6. května v 18 hodin  Vás srdečně zveme na vernisáž výstavy A-PART, která se bude konat za osobní účasti všech autorů. Projekt připravovaný na míru prostoru Sýpky vzniká pod kurátorským vedením Šárky Zahálkové. Od 20 hodin pak pokračuje after party v Divadle 29, na koncertě kapely Už jsme doma. Těšíme se na Vás!


Každé nedělní odpoledne se můžete přijít podívat na výtvarný kurz pro veřejnost, který vede malíř a absolvent pražské AVU Ondřej Petrlík. Kurz je již plně obsazen.


V pátek 20. května jsme pro Vás připravili bohatý program k tradiční Pardubické muzejní noci. Otevřeno budeme mít až do půlnoci. A co Vás od 17 hodin čeká? Komentovaná prohlídka a výtvarná experimentální dílna pro veřejnost, kterou Vás provede kurátorka výstavy A-PART Šárka Zahálková a jeden z vystavujících umělců Sergio Carusdo. Od 21 hodin pak rozezní Příhrádek koncert v rytmu latiny a swingu za doprovodu DKK Jazz Trio se zpěvačkou Milenou Dobrovolnou.

NAŠI PARTNEŘI


   
   

Newsletter

Newsletter