Omlouváme se, ale tato stránka je momentálně nedostupná. Je možné, že je dočasně skrytá, nebo je dostupná pouze některým uživatelům.

Dále můžete:


galerie města pardubic

Příhrádek 5, 53116 Pardubice
T: (+420) 777 820 267
E:otevírací doba:
úterý–neděle 10–18 hodin


VSTUPNÉ ZDARMA

WIFI PŘIPOJENÍ ZDARMA

FOTOGRAFOVÁNÍ POVOLENO

VIDEOPROHLÍDKA


Novinky

Vážení návštěvníci,

Chystáme pro Vás na rok 2016 šestici výstav, které zpoza kurátorského pultíku budou dirigovat Pavel Šmíd, Martina Vítková, Šárka Zahálková či žačky Aleše Veselého Nikola Březinová a Šárka Šedivá. A na jaké výstavy se můžete těšit? Fotograf Antonín Kratochvíl, malíř Jaroslav Valečka, italští ilustrátoři z okruhu Sergia Carusa, který žije a pracuje v Pardubicích, kolektivní průřez dějinami moderního českého umění O sportu, malíř Jakub Špaňhel a na podzim Vám představíme objekty Aleše Veselého, jejichž výběr slavný český sochař pro Gampu stihl připravit několik dnů před svou smrtí v prosinci 2015. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Od konce ledna se každý páteční podvečer můžete přijít podívat mezi 16. a 18. hodinou na výtvarný kurz analytické kresby Figura et natura a zhodnotit, jak se naši atendanti pod vedením profesionálních lektorů zdokonalují. PRvních deset lekcí povede Macarena Barra. Vyzkoušíte si perspektivu, geometrická i přírodní zátiší a kresbu podle živého modelu. Kurz je plně obsazený, můžete se přihlásit jako náhradníci. Cena kurzu je 120,- Kč za lekci.

NAŠI PARTNEŘI


   
   

Newsletter

Newsletter